539 641 333

   

biuro@luxclean.com.pl

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej na wiosnę

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej na wiosnę

Ozonowanie klimatyzacji samochodowej na wiosnę

Nadchodzi wiosna a razem z nią warto pomyśleć o swoim samochodzie, który zaniedbany może być przyczyną Twojego złego samopoczucia.. Zastanawiasz się, jak pozbyć się niemiłego zapachu w twoim w samochodzie, który najczęściej jest wywołany przez grzyby?

W okresie zimowym w samochodzie nagromadziło się wiele bakterii i roztoczy. Dodatkowo wilgotne powietrze wiosną sprzyja tworzeniu się nowych  grzybów, pleśni oraz innych zarazków. To właśnie one są odpowiedzialne za niemiły zapach w samochodzie. Dbasz o swój samochód, regularnie w nim sprzątasz a mimo to dalej w powietrzu unosi się nieprzyjemny zapach?

Jedną z najlepszych metod jest ozonowanie klimatyzacji samochodu. Metoda ta polega na zlikwidowaniu nieprzyjemnego zapachu oraz toksycznych substancji. Ozonowanie należy przeprowadzić co najmniej dwa razy do roku. Zalecane jest głównie dla alergików, uczulonych na różnego rodzaju pyłki. Klimatyzacja musi być regularnie czyszczona, jeśli nie chcemy, aby z kanałów wentylacyjnych wydobywał się nieprzyjemny zapach.

Ozonowanie klimatyzacji doskonale usuwa wszystkiego rodzaju nieprzyjemne zapachy i poprawi nasz komfort podczas podróży.

Share: