539 641 333

   

biuro@luxclean.com.pl

Jak usunąć brzydki zapach z dywanu?

Jak usunąć brzydki zapach z dywanu?

 

W niemal każdym domu na podłodze znajduje się dywan. Nic dziwnego! Dywany nadają pomieszczeniu przytulnego, ciepłego charakteru. Życie codzienne niesie ze sobą wiele niespodzianek. Rozlane na podłogę mleko lub inne napoje, upuszczone jedzenie, a nawet zwykłe leżenie dywanu przez wiele lat na strychu powoduje, że pojawia się nieprzyjemny zapach.

Domowe sposoby na pranie dywanu bardzo często zawodzą, mimo prania na sucho i na mokro najnowszymi środkami dostępnymi w sklepach. Na jakiś czas zamaskujemy przykrą woń, jednak ona stale powraca.

Co zrobić by pozbyć się niechcianego zapachu?

Można eksperymentować z różnymi preparatami, jednak jedynie pozbycie się plam ze wszystkich włókien dywanu jest drogą do sukcesu.

Profesjonalne kosmetyki muszą być odpowiednio dobrane do rodzaju dywanu. W naszej firmie dysponujemy preparatami do każdego rodzaju dywanu, dzięki temu dajemy gwarancję, że Państwa dywan nie zostanie uszkodzony i odzyska piękny wygląd.

W reklamach pojawiają się coraz nowsze preparaty, które mają na celu neutralizację nieprzyjemnych zapachów. Logicznie rzecz biorąc, niemożliwe jest zneutralizowanie zapachu mleka bez pozbycia się przyczyny, czyli plamy po mleku.

Produkty tego typu działają chwilowo i jedynie maskują zapach.

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego dbamy o to by usługi przez nas wykonywane były na najwyższym możliwym poziomie. Piorąc dywan dokładnie usuwamy zabrudzenia z troską o jego włókna.