539 641 333

   

biuro@luxclean.com.pl

Czyszczenie tapicerki samochodowej po zimie

Czyszczenie tapicerki samochodowej po zimie

Czyszczenie tapicerki samochodowej po zimie

Każdy z nas chce mieć piękny i czysty samochód, jednak nie każdy pamięta, że tak samo, jak dom należy w nim regularnie sprzątać. Bardzo często zdarza się, że przebywamy w nim kilka godzin dziennie, dlatego ważne, aby czuć się w nim komfortowo.

Tak samo, jak dywan w domu tak tapicerka potrzebuje odświeżenia po zimie.

Nagromadzone plamy, po śniegu, błocie czy deszcz zostawiają bardzo często po sobie ślady. Niezależnie od materiału tapicera szybko się brudzi i ulega zniszczeniu. Jej regularna pielęgnacja, pozwala na zachowanie ładnego wyglądu przez wiele lat.

Zanim przystąpisz do sprzątania, samochód dokładnie odkurz go z kurzu, piasku i innych śmieci. Następnie przystąp do czyszczenia tapicerki odpowiednimi środkami przeznaczonymi do czyszczenia tapicerki samochodowej. Słabe preparaty mogą nie usunąć zabrudzenia. Plamy, które nie zostały usunięte do końca mogą później być przyczyną nieprzyjemnego zapachu oraz mogą spowodować wyblaknięcie materiału.

Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest oddanie samochodu w ręce fachowca, który dokładnie i profesjonalnie zajmie się tapicerką samochodową. Dzięki odpowiednim urządzeniom, tapicerka będzie nie tylko czysta, ale pod wpływem parowania będzie także odświeżona. Unikniesz w ten sposób niepożądanego efektu takiego, jak zniszczenie czy wytarcie tapicerki.

Share: